Cenník dopravy

Vzhľadom k tomu, že všetci kuriéri zvýšili cenu doručovania balíčkov, rozhodli sme sa pre vás nájsť čo najlacnejšiu možnosť, ako vám doručiť naše produkty. Ponúkame vám novú službu DPD, ktorá doručí tvoj balíček do odberného miesta blízko vás prípadne do úschovného boxu. Pre tých, ktorí napriek zvýšeniu cien požadujú pohodlie dopravy až do domu, sme ponechali službu Home Delivery – Až Domov. Je teda na tebe, ktorú službu si v pokladni vyberieš.

Znížili sme aj minimálnu hodnotu objednávky pre dopravu zdarma na 45 € s DPH pri doručení do odborného miesta. Pri doručení domov je minimálna hodnota objednávky pre bezplatnú dopravu 95 € s DPH.

Ponúkame aj možnosť si predplať prípadnú dopravu kuriérom späť k nám a nazad, ak by si sa rozhodla tovar z objednávky vymeniť alebo vrátiť. Je to výhodná poistka pre každý prípad. Viac nájdeš tu.

Ak objednávke príde do 12:00 v pracovný deň, tak balíček si kuriér DPD spravidla vyzdvihne v ten istý deň a doručí na druhý pracovný deň okolo obeda. Doprava do menších obcí môže trvať o deň dlhšie.

DPD
Ceny platia od 9.8.2022
Doprava
Cena s DPH
Zadarmo od
Doručenie do výdajného miesta
2,90 €
45,00 €
Doručenie až domov kuriérom
4,20 €
95, 00 €
Predplatená doprava pre prípadné vrátenie
2,80 €
Poplatok pri dodaní dobierkou
1,80 €

Upozornenie pre doručenie do výdajného miesta:

Balíčky od nás odchádzajú každý pracovný deň okolo 12:00. Ak si si objednala vyzdvihnutie vo výdajnom mieste, rozhodne očakávaj do 2 dní od vytvorenia objednávky email od DPD,  ktorý ti oznámi PIN na vyzdvihnutie. Ak ti neprišiel, prekontroluj nevyžiadanú poštu (spam)  a ak tam email nie je, zavolaj nám, aby sme skontrolovali tvoju emailovú adresu. Balíček zostáva vo výdajných miestach 7 dní po doručení a potom sa vráti. Na opätovné doručenie ti budeme musieť zaúčtovať dopravu.

Prejsť na začiatok