Revolúcia pre menštruáciu, inkontinenciu a po pôrode

Neexistujú v Európe nohavičky s vyššou absorpciou!

Ak nájdeš na na Internete nohavičky s vyššou absorpciou ako PERTIES, dostaneš od nás jedny zdarma.
100% Ochrana
Máš silnú menštruáciu alebo trpíš inkontinenciou? Si na správnej adrese. Už si nemusíš meniť vložku každých pár hodín.
Používať nohavičky namiesto vložiek či tampónov je relatívne nový trend, aj keď už milióny žien na svete sa spoliehajú na pohodlie a ochranu, ktoré ponúkajú absorpčné prateľné nohavičky počas celého dňa. Sú jemné, tenké a bez chemických látok. Zaručene nepretečú – sme si tým istí – zatiaľ nemáme ani jednu reklamáciu. Budeš zaručene v suchu.
PERTIES KEVA

Si už unavená z neustáleho pretečenia?

Absorpčné menštruačné a inkontinenčné nohavičky PERTIES

s extrémnou nasiakavosťou ponúkajú perfektnú a diskrétnu ochranu proti pretečeniu a sú naviac pohodlné, znovu-použiteľné a vyzerajú rovnako ako bežná spodná bielizeň – pritom sú veľmi sexy, pretože sú pripravené na Slovensku!
Pre jedinečne vysokú absorpciu sú neoceniteľné pri úniku moču (inkontinencii), po pôrode v šestonedelí a pri výtokoch. To všetko vďaka novo vyvinutým len 2 mm hrubým absorpčným vrstvám, ktoré sú účinné aj po 100 praniach a dokážu absorbovať neuveriteľných 60 ml tekutiny naraz, čo je maximum na súčasnom trhu a pritom necítiť, že to nie sú bežné nohavičky. Pre aktiváciu absorpčnej vrstvy je potrebné nohavičky pred prvým použitím vyprať!

PER IOD PAN TIES

NOHAVIČKY, KTORÉ
ABSORBUJÚ TVOJE DNI

ŽIADNE PROBLÉMY
VYSKÚŠAJ
BEZ RIZIKA
ABSORPČNÉ NOHAVIČKY

Freshweare

Vráť ich bez dôvodu aj použité!

Spokojná žena a absorpčné menštruačné nohavičky PERTIES
Ak naše nohavičky nesplnia tvoje očakávania,
JEDNODUCHO ICH VRÁŤ

VHODNÉ PRI MENŠTRUÁCII, STRATE MOČU, VÝTOKU A PO PÔRODE

Mnohé (lacnejšie) pseudo-menštruačné nohavičky iba nedovolia tekutine presiaknuť na druhú stranu a to kvôli “igelitu” v nich. Telo tak zostane vo vlhku a vďaka ich nepremokavej vrstve nedýchajú.
Menštruačné nohavičky PERTIES však tekutinu úplne vsiaknu a pritom sú priedušné takže telo zostane v úplnom suchu:

  1. Vrchná vrstva 95% bavlna umožňuje presakovanie
  2. Dve až tri špeciálne vrstvy, ktoré absorbujú tekutinu
  3. Spodná vrstva je nepriepustná látka

Vďaka novej technológií sú naše nohavičky tenké len 1,5 až 2 mm – človeku je ťažko uveriť, že sú schopné udržať (podľa stupňa absorpcie) až 60 ml alebo toľko, čo viac ako 8 tampónov či vložiek. (Nepreháňame, máme to vyskúšané.) Podľa lekárov žena stratí počas celého obdobia extrémne silnej menštruácie (klinicky: menorrhagia) niečo viac ako 80 ml krvi. Jedny naše absorpčné nohavičky sú teda schopné zadržať takmer celú tvoju menštruáciu – tak sú bezpečné, pretože majú jedinečne vysokú absorpciu. (Tým samozrejme nenaznačujeme, žeby si mala jedny nohavičky nosiť 5 dní v kuse…). Sú neoceniteľné v šestonedelí – to je náš tajný typ na darček nastávajúcej mamičke.

PONÚKAME NAOZAJ
VYSOKÚ ABSORPCIU

Aby si sa cítila absolútne bezpečne, prinášame ti absorpčné menštruačné nohavičky PERTIES, ktoré sme nadizajnovali s extrémne vysokou nasiakavosťou – vyššou, ako je normálne na dnešnom trhu – majú jednoducho Perfektnú absorpciu. Vsiaknu až 60 ml tekutiny, čo znamená, že naraz pojmú toho takmer toľko, čo žena stratí počas 5 dní. Je jasné, že počas 12 hodín ich nosenia sa nemáš čoho báť, pretože neprepustia nič mimo. Nie je žiadny dôvod nosiť s nimi vložku či tampón – to neodporúčame. Už neplatí to, čo napísali predajcovia niektorých menštruačných nohavičiek, keď sa v článku pýtali: “Opravdu menstruační kalhotky neprotečou?” – áno, už existujú: PERTIES sú prvé, ktoré ti nepretečú. Neveríš? Pozri si toto video. Kategória Perfektná absorpcia má hrubšiu ochrannú časť ako ostatné kategórie a pritom sú nohavičky veľmi pohodlné a príjemné na nosenie.

Môžeš skúsiť aj naše nohavičky SISI, ktoré majú Trojitú absorpciu. Pojmú stále viac tekutiny, ako absorpčné nohavičky iných výrobcov – 45 ml. Ak bude záujem prinesieme aj normálne absorpčné nohavičky – s takou nasiakavosťou, akú dostaneš aj u iných výrobcov. My túto kategóriu nazývame Dvojitá absorpcia. Zatiaľ záujem nie je.

Perties absorpčný test

Mávam veľmi silnú menštruáciu - tak silnú, že v prvé dni si musím meniť tú najsilnejšiu vložku každú pol až hodinu. Požiadali ma, aby som otestovala tieto menštruačné gaťky s vysokou absorpciou, pretože som vraj s mojou silnou menštruáciou výborný testovací subjekt. Skúsila som Báthoričky - to som ich tak nazvala ja a ujalo sa to. Po 14 hodinách som si ich dala dole, aj keď som stále bola OK. Nohavičky nepretiekli a bez problémov nahradili množstvo vložiek. Odvtedy na model BATHORY nedám dopustiť a k vložkám sa už nemienim vrátiť. Cítim sa v nich bezpečne a hlavne je celá menštruácia teraz veľmi pohodlná. Už nemusím každú chvíľu odbiehať na záchod a báť sa o svoje nohavice.

5/5

Jana

Humenné

5% ZĽAVA PRI
4 NOHAVIČKÁCH

10% ZĽAVA PRI
6 NOHAVIČKÁCH

15% ZĽAVA PRI
9 NOHAVIČKÁCH

Niekedy musíš zabudnúť na to, čo máš
a dopriať si to, čo si zaslúžiš.

Doprava kuriérom ťa bude stáť 4,20 Euro alebo bude zadarmo, ak tvoj nákup bude mať hodnotu 95 Euro a viac.

 
PERTIES

PERTIES

Ak tvoju objednávku dostaneme do 12:00, tak nohavičky dostaneš pravdepodobne do 24 hodín (je to na našom kuriérovi). Toto ale neplatí cez víkend a sviatky.
Za každý nákup získaš body, ktorými môžeš platiť, keď sa sem vrátiš. Mimoriadne body získaš pri prvom nákupe, pri odporučení priateľkám a za ich nákupy. Klikni na ikonu pre detailné informácie.

Všetky naše výrobky sú certifikované OEKO-Tex prípadne aj GOTS, čo znamená, že sú bez škodlivých chemikálií a sú absolútne bezpečné pre tvoju kožu.

oeko-tex_logo
GOTS_Logo
Nepoužívame soli striebra na dosiahnutie antibakteriálnych vlastností látky – čítaj tu prečo. Nohavičky sú recyklovateľné a neškodia životnému prostrediu.
Nepoužívame POLYESTER
Ženská pokožka by nemala prísť do styku s polyesterom, preto tento materiál nepoužívame
Nepoužívame MODAL
Modal alebo MicroModal či Tencel Moda je synteticky vyrobené syntetické vlákno, ktoré sa často propaguje ako udržateľné. Avšak na výrobu materiálu z bukového dreva sa používa množstvo chemikálií a aj veľa energie a vody.

PERIÓDA
BEZ PLASTOV

Uvažovala si, aký vplyv má tvoja menštruácia na životné prostredie? Možno doma separuješ odpad tak, ako väčšina z nás. Ale do akého kontajnera hádžeš použité vložky, či tampóny? Asi do odpadu – veríme, že ich nesplachuješ. Avšak vložka ani tampón sa na skládke veľmi ťažko rozkladajú, pretože sú tvorené prevažne z umelých hmôt. Za celý život tak prispeješ na skládku za tvojim mestom 140 kg nerecyklovateľného odpadu, ktorý sa bude rozkladať 500 až 800 rokov. Ich zloženie a technologická úprava sú navyše často sprevádzané chemickým bielením, pridávaním biocídov, parfumovaním či výrobou savého gélu, ktoré zaťažujú životné prostredie a môžu mať negatívny vplyv aj na tvoje zdravie. Obaly sú takisto väčšinou plastové a veľmi často sú jednotlivé vložky ešte balené vo vlastnom plastovom obale. Moderné tampóny majú naviac plastové aplikátory. Všetky naše ženy tak zahltia slovenskú zem jedným miliónom kilogramov tohto problémového materiálu. 

Od vynálezu súčasných vložiek a tampónov už ubehlo vyše 80 rokov a až donedávna sme k nim nemali žiadnu alternatívu. Revolúcia do sveta menštruácie prišla spolu s vlnou zero-waste či snahami o ekologickejší spôsob života. Konečne je tu alternatíva aj pre tie ženy, ktoré z rôznych dôvodov nemôžu používať menštruačné kalíšky. Sú to menštruačné nohavičky PERTIES, ktoré ti pri správnom ošetrovaní vydržia 4 až 5 rokov. Vert tomu, že po spriatelení sa s našimi eko-nohavičkammi, sa ti už budú zdať umelé a voňajúce vložky ako poriadny nezmysel.

Prejsť na začiatok