O nás a o nich

PRINÁŠAME VÁM NAJLEPŠIE
ABSORPČNÉ NOHAVČKY

PERTIES s.r.o.  produkuje kvalitné, vysoko absorpčné menštruačné, inkontinenčné a popôrodné nohavičky, ktoré je možné používať namiesto vložiek, tampónov či menštruačných kalíškov. Vyrobené sú bez použitia biocídov, neobsahujú látky PFAS, sú vegánske a neškodlivé pre ľudský organizmus.

Pri vývoji PERTIES nohavičiek sa nám podarilo navrhnúť technológiu, vďaka ktorej naše výrobky majú najväčšiu absorpciu na trhu. Kladieme dôraz na kvalitu a vzhľad lebo vieme, že žena aj počas menštruácie chce byť sexy.

Naša ultra jemná hygienická spodná bielizeň je vyrobená z mimoriadne mäkkej textílie s vysokým podielom prémiovej bavlny, ktorá je priedušná, pohodlná a elastická, neblednúca, jemná a zdravá. Používame prírodné farbenie, nemusíš sa teda báť, ak máš citlivú pokožku. Pás nohavičiek má vysokú pružnosť, nerolujú sa ani hore ani dolu, nevtláčajú sa do pokožky. Naša menštruačná spodná bielizeň nemá žiadne visačky ani štítky, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. Možno ich prať v práčke, vďaka čomu sa o ne veľmi ľahko stará a vydržia 2-4 roky.

PERTIES môžu nosiť dievčatá a ženy všetkých vekových skupín a sú vhodné namiesto použitia jednorazových výrobkov ako sú vložky či tampóny, ale aj ako záloha pri používaní tampónov, vložiek alebo menštruačného kalíška. Takisto je výborné ich nosiť vtedy, ak nie si si istá, kedy menštruácia začne, ale aj pri inkontinencii alebo úniku z močového mechúra (LBL) a v období po pôrode. Budú počas tvojho  športovania a cvičenia suché a nebudú ti zavadzať.

Vzhľadom k tomu, že PERTIES je vhodné nosiť pri menštruácii, inkontinencii, výtoku a počas šestonedelia radi by sme boli, keby sme ich všetci volali absorpčné nohavičky a nie menštruačné nohavičky – dohodneme sa tak?

Menštruačné nohavičky PERTIES BATHORY
PERTIES prináša pohodlie počas všetkých dní a nocí – nielen počas menštruácie. Sľubujeme, že ťa nesklameme.
Naše slovenské
Prejsť na začiatok