Výmena a vrátenie tovaru

S NAMI NEJDEŠ DO RIZIKA!

Ďakujeme, že si sa rozhodla (alebo sa rozhoduješ) u nás nakupovať menštruačné nohavičky. Uvedomujeme si, že chyby sa stávajú tak na jednej, ako aj na druhej strane, ale našou prvoradou snahou je, aby si bola spokojná. Aby sme ti to uľahčili, zaviedli sme nasledovné pravidlá výmeny či vrátenia menštruačných nohavičiek PERTIES:

CHYBNÝ VÝROBOK

Ak si omylom od nás dostala nekvalitný výrobok (nepodarok), kontaktuj nás do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru pomocou formulára na konci tejto stránky a my ti pošleme náhradný tovar alebo vrátime peniaze. Zašli nám aj fotografiu poškodeného, či zle vyrobeného tovaru. Žiaľ, nemôžeme akceptovať ako chybný výrobok nohavičky, ktoré boli prané bez vrecka na pranie (je možné si takéto vrecko zakúpiť aj u nás, alebo ho dostaneš pro kúpe 2 a viac nohavičiek zdarma) a javia znaky fyzického poškodenia v práčke.

ZLÁ VOĽBA

Ak si zistila, že si si objednala nesprávnu veľkosť, alebo si si to jednoducho rozmyslela, kontaktuj nás do 30 dní (formulár je v menu Môj účet -> Objednávky) odo dňa prevzatia tovaru a my sa ti budeme snažiť pomôcť a nohavičky vymeniť, prípadne ti vrátime peniaze za tovar (max. za 3 kusy), ktorý si zaplatila. Žiaľ, nemôžme akceptovať z dôvodu zlej veľkosti viac ako jedny rozbalené nohavičky toho istého veľkostného čísla. Zaslať tovar je potrebné najneskôr do 14 dní od požiadania o výmenu či refundáciu.

Uvidíš, že sme veľmi veľkorysí čo sa týka veľkostí, čo znamená že ti pri prvej objednávke vymeníme rozbalené nohavičky za inú veľkosť bez akýchkoľvek otázok. Daj nám vedieť, ak ani pri druhej objednávke toho istého výrobku veľkosť nebude sedieť – budeme sa ti snažiť nejako pomôcť, avšak ďalšie výmeny už nebudeme môcť akceptovať, ak si obal otvorila.

Ak si si kúpila nohavičky s Perfektnou alebo Trojnásobnou absorpciou a necítila si sa počas menštruácie v nich komfortne, vypíš formulár v sekcii Môj účet (návod je na konci tejto stránky), vráť použité (vyprané) nohavičky (maximálne 2) a my ti vrátime peniaze v hodnote zakúpeného tovaru. Sme si istí, že nohavičky nepretečú…

VÝPREDAJOVÝ TOVAR

Tovar označený ako “Výpredaj” nie je možné vrátiť ak jeho obal bol porušený ani z dôvodu neprávnej veľkosti. Tu uplatňujeme zákon 102/2014 Z. z. §7 odst. 6 e, ktorý z hygienických dôvodov neumožňuje vrátiť spodnú bielizeň, ak ochranný obal bol po dodaní porušený.

STÁLE NIE SI SI ISTÁ?

Ak sa stále nevieš rozhodnúť, či menštruačné nohavičky PERTIES sú hodné vyskúšania, kontaktuj nás a my sa ti pokúsime pomôcť.

UPOZORNENIE

Pri vrátení použitého tovaru ti nemôžme refundovať zaplatenú dopravu pri objednávaní. To isté platí aj pri čiastočnom vrátení, keď hodnota objednávky klesne pod minimálnu hranicu pre dopravu zdarma. V prípade výmeny tovaru ti dopravu druhý krát neúčtujeme. Chceli by sme tu upozorniť, že naša politika vrátenia tovaru je nad rámec zákona a tak si vyhradzujeme právo zákazníkom, o ktorých sme presvedčení, že zneužili našu veľkorysosť, reklamácie uznať len v medziach zákona 102/2014 Z. z. a akceptovať len spodná bielizeň v neotvorenom obale ak zákazník odstúpi od zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Ak spätnú zásielku zašleš  nám ako balík a nie ako list, tak tvoju výmenu či vrátenie vybavíme obratom. Na list je potrebné ísť na poštu, čo môže oddialiť vybavenie aj o týždeň.

DAJ NÁM VEDIEŤ

Jednoducho, daj nám vedieť o zrušení objednávky alebo výmene pomocou formulára, ktorý nájdeš v menu Môj účet – Objednávky a zistíš, že u nás dostaneš fantastický zákaznícky servis na svetovej úrovni.

Žiadosti o výmenu alebo refundáciu zaslané inak, ako pomocou formuláru na stránke Môj Účet - Objednávky nemôžeme akceptovať.

Vymena a vratenie
Vyplň a zašli formulár ak chceš reklamovať tovar alebo chceš odstúpiť od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku v zmysle § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov o a zmene a doplnení niektorých zákonov

DAJ NÁM VEDIEŤ

Jednoducho, daj nám vedieť pomocou tohoto formulára a zistíš, že u nás dostaneš fantastický zákaznícky servis na svetovej úrovni.
Vyplň a zašli tento formulár ak chceš reklamovať tovar alebo chceš odstúpiť od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku v zmysle § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov o a zmene a doplnení niektorých zákonov

Beriem na vedomie skutočnosť, že predávajúci nie je povinný vrátiť peniaze do 14 dní odo dňa doručenia odstúpenia od zmluvy, do momentu pokiaľ mu nie je dodaný tovar, alebo nepreukážem zaslanie tohto tovaru. Najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia som povinný / povinná zaslať tovar predávajúcemu.
Prejsť na začiatok