Zarob si

Buď súčasťou revolúcie!

Ak sa zaujímaš o príležitosti na zarábanie peňazí, sme tu, aby sme ti pomohli. Ak sa pridáš k nášmu skúsenému predajnému týmu, môžeš získať peniaze pohodlne z domova. Hľadáme motivovaných ľudí, ktorí chcú využívať svoj potenciál a skúsenosti v predaji a privyrobiť si. Staň sa súčasťou nášho predajného tímu a užívaj si finančnú slobodu, ktorú si zaslúžiš.

V posledných rokoch sa absorpčná spodná bielizeň stáva čoraz populárnejšou na celom svete. Používanie absorbčných nohavičiek sa rozšírilo po celom svete, pričom vo vyspelých krajinách nimi nahradilo vložky a tampóny približne 15 % žien. Na Slovensku je však používanie absorpčnej spodnej bielizne stále pomerne nízke a dosahuje menej ako 3 %. Napriek tomu sa tento trend rýchlo presadzuje a mení a čoskoro uvidíme nárast ich popularity aj u nás.

Absorpčná spodná bielizeň je nielen pohodlnou a hygienickou alternatívou tradičných menštruačných výrobkov, ale je aj ekologická a cenovo výhodná. Výberom absorpčných nohavičiek môžu ženy z dlhodobého hľadiska ušetriť peniaze a znížiť svoju uhlíkovú stopu tým, že znížia množstvo odpadu. Preto je teraz skvelý čas využiť tento rastúci trend a preskúmať možnosti ponuky absorpčnej spodnej bielizne ženám vo tvojom regióne.

Ako to využiť?

V súčasnosti ponúkame výraznú zľavu 40 % z ceny pri nákupe minimálne 10 kusov našich nohavičiek. Ak si trúfaš zarobiť ešte viac a rozhodneš sa objednať aspoň 20 kusov našej kvalitnej spodnej bielizne, ponúkame zľavu až 50 % z celkovej ceny za produkt.

Vyplň nasledujúci formulár a my sa ti ozveme:
Prejsť na začiatok