Pomoc v šestonedelí

POHODLIE PO PôRODE

600 nedelie
Šestonedelie je obdobím šiestich týždňov, počas ktorého postupne miznú zmeny organizmu súvisiace s tehotnosťou a pôrodom. Maternica, ktorá na konci tehotnosti váži približne 1000g, sa postupne zmenšuje a na konci šestonedelia nadobudne svoju pôvodnú veľkosť a váži priemerne 80g. Z maternice počas týchto regeneračných dejov odchádzajú tzv. očistky, (lochie). Prvé 3-4 dni sú očistky červené, postupne sa stávajú hnedými, s prevahou bielych krviniek ich farba prechádza do žltej, neskôr obsahujú najmä hlien a sú belavé.

Prichádzame s obyčajnými nohavičkami, ktoré vám pomôžu.

Bežné absorpčné menštruačné nohavičky, ktoré sú na našom trhu nedokážu pomôcť po prvých dňoch v šestonedelí. Popôrodné vložky obsahujú plasty, viskózu, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bielidlá na báze chlóru či dioxínov a ďalšie chemikálie, ktoré môžu u citlivých osôb pri styku so sliznicou spôsobovať podráždenie, svrbenie alebo alergické reakcie. Tampóny nie je možné po pôrode používať.

Do pôrodnice
Naše absorpčné nohavičky PERTIES sme testovali v záujmovej skupine 600nedelie a stretli sme sa s veľmi pozitívnou reakciou a to vďaka vysokej absorpčnosti, vzdušnosti a pohodliu. Odporúčame ich od 3-5 dňa po pôrode, kedy sú už očistky zbavené pevných častíc.

Po pôrode je vhodný náš model BATHORY, ktorý vyniká výnimočnou absorpciou.

Extrémne absorpčné nohavičky PERTIES sú veľmi pohodlné, nedráždia poranené miesta tak, ako bežné popôrodné vložky. Ich vlákna umožňujú priechod vzduchu, takže sú dokonale priedušné, podporujú udržanie optimálneho pH pošvy, nevysušujú sliznicu, sú biologicky odbúrateľné a ani pri ich výrobe nedochádza k zaťažovaniu životného prostredia.
Čo do pôrodnice - PERTIES

Báthory som si kúpila, lebo od pôrodu trpím dosť častým únikom moču. Doteraz som kupovala a každý deň nosila inkontinenčné vložky, ktoré sú nepohodlné a drahé. Tieto nohavičky sú úplne ako normálne spodné prádlo a ja ich nosím denne. Necítim vlhkosť ani zápach. Už sa teším na tie nové modely - vyzerajú dobre.

5/5

leli

Bratislava
Prejsť na začiatok