Skúsenosti iných

Sú vhodné na každodenné nosenie, pri športe a aj počas spánku.

Nielen počas menštruácie.
Zaves ich na kliniec
Akákoľvek zmena môže byť spočiatku komplikovaná, to vieme. Z tohto dôvodu odporúčame, aby si menštruačné nohavičky PERTIES najprv použila v pohodlí domova. Nechaj si ich na sebe čo najdlhšie. To na to, aby si sa zoznámila s tým, ako s tvojou menštruáciou fungujú a aká absorpcia je pre teba najlepšia.  Ak ti nebudú vyhovovať, môžeš ich vrátiť – tak sme si istí našou kvalitou. Prečítaj si skúsenosti iných s našimi nohavičkami:

Najnovšie recenzie na našej stránke:

Viac recenzií nájdeš pri každom produkte, kde sa zobrazuje aj overenie hodnotiteľa.
 1. Perties - 1 týždeň. - SOFI

  Ďakujeme za recenziu. O kratšej prednej časti informujeme na stránke produktu. To je dôvod, prečo je absorpčná kategória a aj cena nižšia.
 2. Andrea Krátka - 1 týždeň. - SOFI

  Pekné, farba zodpovedá obrázku. Akurát absorpčná vrstva je v prednej časti krátka, privítala by som 2cm viac dopredu, cítila by som sa bezpečnejšie.
 3. Beata - 2 týždne. - KEVA

  Prijemne ma prekvapili, naozaj som ani 1x nepretiekla a to ja pocas menzesu pravidelne oreteciem minimalne 3x v noci a 2x cez den. Jedine co je, tak v tychto teplach je ta absorpcna vrstva na zadku taka 'hrejiva', kedze je vysoko a siroko a trocha som mala pocit potenia sa. Ale vdaka tomu som zas nepretiekla 😂 Vyborne aj na moj ekzem, po x rokoch som nemala gynekologicky ekzem pocas menstruacie. Prave si idem objednat dalsie kusy, skusim aj ine modely 😊
 4. Marta Bielikova - 3 týždne. - BATHORY

  Tieto nové hlavičky sú u nás TOP, vyšší pás, perfektná absorcia. Kupovala som ich 12 ročnej dcére, ktorá má aj iné zdravotné ťažkosti a preto bol s vložkami problém. Odkedy má tieto nohavičky, prekonáva svoje dni oveľa spokojnejšie a pohodlnejšie, hlavne teda v škole tých niekoľko hodín bez starostí. Máme vyskúšané aj Hedi, Keva, Beli, tie sú s nižším pásom, preto má najradšej Báthory. Určite ešte dokúpim.
 5. Daša - 3 týždne. - BATHORY

  Nohavičky som kúpila pre moju zdravotne postihnutú dcéru. Sú pohodlné a bezpečné počas celého dňa. Pôvodne kúpenú veľkosť S som musela vymeniť za XS a tie sedia perfektne.
 6. Katka - 4 týždne. - BATHORY

  Model BATHORY. Bežné nosím oblečenie veľkosti S. Dala som si poradiť a kúpila M. Cítim sa absolútne komfortné aj pri silnejšej menštruácii. Používam už niekoľko mesiacov.
Klikni na ikonu Heureka na zobrazenie nasledujúcich recenzii priamo na ich stránke.
Herueka.sk automaticky posiela všetkým našim zákazníkom, ktorí s tým súhlasia, žiadosť o zaslanie recenzie. Naša spoločnosť nemá na tieto recenzie žiadny vplyv.
Pro zobrazení recenzí musíte ještě zadat API klíč pro Ověřeno zákazníky.
Prejsť na začiatok